niedziela, 10 lipca 2011

Losowanie

I tak przyszedł czas na losowanie candy:). Dziękuję wszystkim biorącym  udział. Cieszę się, że tyle osób było chętnych:).
Losowanie odbyło się drogą karteczkową. Przeprowadzone było już rano, ale ze względu na niedzielną wycieczkę w "teren" wyniki ogłaszam dopiero teraz. W roli maszyny losującej wcieliła się Madzia, fotografem i jurorem był  mąż, a mi przypadła rola trzymania karteczek oraz tłumaczenia Madzi co ma właściwie robić. Jak widać  byłam dość przejęta tym tłumaczeniem, aż dziecko schowało się w kąciku, bo nie mogło chwilę pojąć co ta mama właściwie od niej chce:).Wszystko jednak pojęła dość szybko i tak to wylosowana została PAKMA, autorka  tego bloga.Zwyciężczyni gratuluję i oczywiście proszę o kontakt mailowy :).

Jeszcze raz dziękuję biorącym udział w zabawie:). Tych, którym blog się spodobał serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania :):).
Pozdrawiam serdecznie i jako, że troszeczkę opuściłam się w pisaniu postów obiecuję to nadrobić w najbliższym czasie:). Teraz zaś życzę dobrego wykorzystania niedzielnego wieczoru w sposób sprzyjający nabraniu sił na nowy tydzień:)

8 komentarzy:

 1. Gratuluję zwyciężczyni :)
  A ja oczywiście zaglądać tu będę dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zabawę :) zaglądam, zaglądam :)
  A PAKMIE GRATULUJĘ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję :)
  i dziękuję za zabawę ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Congratulations to the winner and to you, dear, by the lovely candy! God bless! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. PAKMA na pewno jeszcze o tym nie wiesz Ty szczęściato gratulacje, cieszę się razem z Tobą:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za miłą zabawę oraz gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń